Munkavállalóknak

Jelentkezzen adatbázisunkba

Budapesti állásajánlataink
Banki asszisztens teljes munkaidőben - határozott időre 2019.12.31-ig
2019.05.22 - (1 napja, bp_banki admin)
Főbb feladatok:

Adminisztratív, postázási, ügyfél- és dokumentumkezelési feladatok

Munkakör betöltésének feltételei:
•1-3 év banki vagy ügyvédi irodai vagy követeléskezelési adminisztratív gyakorlat,
•MS Office készségszintű használata.

Munkavégzés helye: Budapest, Astoria.
Munkabér: bruttó 240-270.000 Ft/hó
Kapcsolat: Humán Labor Kft, szellemi@humanlabor.hu
Kecskeméti állásajánlataink
Hegesztő
2019.01.31 - (112 napja, ke100089)
Táborfalvai partnercégünk részére keresünk HEGESZTŐKET.

Feladat:
- Műszaki rajz és technológiai utasítás alapján vas acél és egyéb fémszerkezeti anyagok gépalkatrészek és lemezek hegesztése.

Elvárás:
- hegesztésben szerzett gyakorlati tapasztalat. Végzettség nem feltétel.
- 2 műszakos munkarend vállalása.
- Pontos precíz munkavégzés.

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajz küldésével a kecskemet@humanlabor.hu email címen.
Kapcsolat: Szendrei Ágnes, kecskemet@humanlabor.hu